» » Новенькі журнальні ключі для dr.web від журналу Computer Bild до 23.09.2012
16-08-2012, 18:51, в категории: Программы   
Новенькі журнальні ключі для dr.web від журналу Computer Bild до 23.09.2012

У даному розділі представлені унікальні журнальні лицензонные ключі від журналу Computer Bild до 23.09.2012. В архіві також діючі ключі від журналу CHIP до 06. 09.2012.

Журнальні ключі ніколи не баняться, що дозволяє отримувати щоденні оновлення.
Використовуючи Журнальний ключ, Ви не порушуєте закон і ліцензійні угоди.
Журнальний ключ не є піратським, а надається компанією Dr.Web для широкого кола користувачів в рекламних цілях, має автооновлення.

Встановлення ключа:
Розпакуйте архів і помістіть файл drweb32.key в папку з антивірусом - за замовчуванням C:Program FilesDrWeb, далі перезавантажуємо комп'ютер.
• Якщо не вдається встановити файл drweb32.key (виводиться повідомлення Access deneid, Доступ заборонений, Немає доступу і т.д.) зробіть наступне:

1 спосіб - клацніть Правою кнопкою на іконку в треї, далі - зайти в Інструменти, там відкрити Менеджер ліцензій і вказати шлях до файлу нового ключа, а старий видалити.
2 спосіб - Для перезапису ключа потрібно відключити самозахист: правий клік на іконку Dr.Web в треї, в меню обираємо "Відключити самозахист", вводимо код підтвердження. Після цього ліцензійний ключовий файл drweb32.key замінюється без проблем. Перезавантажте комп'ютер, ключ активується автоматично включиться самозахист.

Для читачів Комп'ютерної газети: DrWeb386, DrWebWCL, DrWebUnix, Update, Scheduler, DrWebOS2, DrWebWinMobile, FileDaemonUnix, DrWebGUI, SpIDerMe, SpIDerXP, SpIDerMailHome, TheBatPlugin, Антиспам, SpIDerGate, DrWebMac, Firewall

Мова інтерфейсу: Російська
Розмір файлу: 11 Mb

Завантажити Новенькі журнальні ключі для dr.web від журналу Computer Bild до 23.09.2012загрузка...

(голосов: 1)
Рекомеднуем:

ПопулярноеKTS 2009-2014
Правообладателям