» » Програма "Сімейний бюджет" (8.2)
15-05-2012, 12:26, в категории: Программы   
Програма " Сімейний бюджет" (8.2)


Програма \"Сімейний бюджет\". Основна її відмінність від більшості програм подібного роду в тому що вона заснована доходи і витрати в розрізі \"Сімей\" і \"членів сім'ї\", а не в розрізі \"Гаманців\". Написано на керованому додатку. Опис функціоналу: 1) Підсистема \"Доходи і Витрати\".


У ній два документи \"Дохід\" і \"Щоденні витрати\" і близько 10 звітів для аналізу рухів фінансів семьи.2) Борги і позики. 3) Підсистема \"Планування\". У ній ми можемо розпланувати доходи та витрати на місяць вперед. 4) підсистема \"Налаштувати\". Там власне основні налаштування і плюс функціонал для відправки пошти та надсилання SMS за коштами MAILTOSMS якщо підтримує оператор стільникового зв'язку. На робочому столі виведені основні дані аналізу доходів і витрат.

станавливаем платформу 1С, патчим її, додаємо нову базу (вибравши \"Створення нової інформаційної бази\" і створення інформаційної бази без конфігурації), створену базу заходимо в режимі конфігуратор, відкриваємо конфігурацію, і завантажуємо конфігурацію з файлу в роздачі. Користуємося.

Скріншоти:

Програма " Сімейний бюджет" (8.2) Програма " Сімейний бюджет" (8.2)Назва: Програма \"Сімейний бюджет\" (8.2)
Версія:
Ліцензія: Other
Операционая система: Windows
Мова: Російська
Вакцина присутній
Розмір: 139 mb

Програма \"Сімейний бюджет\" (8.2)

можна Скачати по 3-м посиланнями нижче!

Завантажити з Vip-File

Завантажити з Letitbit

Завантажити з ShareFlare


загрузка...

(голосов: 1)
Рекомеднуем:

ПопулярноеKTS 2009-2014
Правообладателям